Vertikální žaluzie

Popis a výhody vertikálních žaluzií

Obrázek interiéru s vertikální žaluzií Vertikální žaluzie jsou moderním a elegantním interiérovým doplňkem, který Vás překvapí řadou nečekaných prostorových a světelných efektů.

Široká nabídka materiálů a barev umožňuje snadno vytvořit světelnou atmosféru podle vašich představ. Otáčením lamel můžete dokonale kontrolovat světlo a současně i stupeň soukromí v místnosti. Velké množství dostupných typů lamel v široké škále různých barev navíc umožňuje perfektní sladění žaluzie s barvou stěn, koberce nebo nábytku v interiéru.

Hlavní výhodou vertikálních žaluzií je především jejich jednoduchost, cenová dostupnost a minimální nároky na údržbu. Žaluzie mají antistatickou úpravu, a jsou barevně i tvarově stálé.

Materiály vertikálních žaluzií

Široká kolekce materiálů ve spojení s dokonalou technikou nabízí všestranné aplikace v interiéru. Vertikální žaluzie zcela nahrazují tradiční záclony a horizontální meziskelní žaluzie. Zároveň mohou sloužit k rozmanitému členění interiéru, a to i ve stístěných prostorech. Jsou také ideálním řešením pro zastínění větších ploch. Pomocí jediného mechanismu lze ovládat i takové plochy, na jejichž zastínění by bylo třeba několik horizontálních žaluzií nebo rolet.

Speciální použití vertikálních žaluzií

Díky speciálním materiálům lamel lze vertikální žaluzie použít i do místností, kde se vyžaduje vysoká úroveň zatemnění (například místnosti, kde se pracuje s počítači nebo s promítací technikou).

Uvedené vlastnosti předurčují vertikální žaluzie k použití ve společenských a reprezentačních prostorech. Jsou vhodné nejen pro hotely, kanceláře, zimní zahrady, ale samozřejmě se skvěle hodí i pro bytové interiéry.