Vertikální žaluzie na dálkové ovládání

Vertikální žaluzie na dálkové ovládání Vertikální žaluzie nabízíme i v provedení s dálkovým ovládání, natáčení a posun lamel těchto žaluzie je realizováno elektrickým motorkem. Nějvětší výhodou těchto žaluzii je především komfort v ovládání.

S dálkovým ovládáním nabízíme klasické vertikální žaluzie i proužkové žaluzie.

Komfortní ovládání

Natáčení a posun lamel těchto žaluzií je realizováno elekrickým motorkem. Nějvětší výhodou těchto žaluzií je především pohodlné a rychlé ovládání.

Jeden ovladač na všechny žaluzie

Dálkové ovládání je dodáváno včetně jeho držáku na zeď, který se umísťuje nejčastěji vedle vypínače světel. Jedním dálkovým ovladačem je možno ovládat až čtyři různé žaluzie, což oceníte především ve velkých místnostech, kde je nainstalováno víc kusů vertikálních žaluzií.

Pohon motorku ovládající žaluzii

Motorek žaluzie je možno napájet pomocí 10 ks tužkových baterií (kvalitní baterie vydrží, dle frekvence užívání, půl roku až dva roky) nebo z elektrické sítě pomocí elektrického adaptéru.

Materiály dálkově ovládaných žaluzií

Na dálkově ovládané vertikální žaluzie si můžete vybrat nejen ze všech druhů nabízených materiálů a barev na klasické vertikální žaluzie, ale taky ze všech barev proužkových žaluzií.