Informace pro velkoodběratele

Již od založení naší společnost jsou našimi hlavními zákazníky firmy, které se zabývají designem interiérů a stavební firmy. Pokud máte zájem stát se našími stálými zákazníky,
prosím kontaktujte nás.
Pravidelným odběratelům nabízíme kromě vysoké kvality našich produktů také další výhody:

Specifikace našich vertikálních žaluzií

Dodavatelé komponent
Běžné vertikální žaluzie kompletujeme ze součástek předního světového výrobce stínící techniky, holandské firmy Coulisse. Na výrobu šikmých a obloukových žaluzií pak používáme komponenty německé firmy Decomatic.
Dodavatelé lamel
Používáme látkové lamely španělské firmy Vertisol a italské firmy Ati-a-redo.
Naši nabídku doplňují PVC lamely od belgické firmy Lecluyse.
Distanční mezerovače
distanční mezerovač Do garnýží používáme pouze vysoce kvalitní distanční mezerovače (vlastní výroby) z nerezové oceli o šířce 8mm. Ve srovnání s levnými plastovými mezerovači se vyznačují přesností, hladkým chodem a výrazně vyšší životností. Distance vyrábíme pro každou lištu zvlášť s přesností +- 0,1 mm, konstantní vzdálenost mezerovačů tak zajišťuje dokonale přesné překrytí lamel.
Převodový systém
K ovládání žaluzií slouží "planetový" převodový systém. Tento systém a použití kvalitních distančních mezerovačů zajišťuje minimální odpor kladený ovládací šňůrkou (resp. řetízkem), což přináší hladký a tichý chod žaluzií. Navíc provádíme důkladnou kontrolu otáčení ovládací šňůry kolem své osy.
Garnýže
garnýž Garnýže dodáváme hliníkové lakované v bílé barvě. Profil garnýží je zaoblený.
Spojení kapes
Kapsy pro závaží a ramínka látkových lamel sešíváme barevně sladěnou nití.

Distanční mezerovače

Distanční mezerovače z nerezové oceli (ČSN 17 241.45) nabízíme i jako samostatný produkt, a to v šíři 6 a 8 mm a síle 0,2 mm. Jsou vhodné pro systémy firem Coulisse, Technolight a Technolight Blue Line, Vertirama, Hunter Douglas, Decora a další světové výrobce stínící techniky.

Prodáváme i ocelovou pásku v šířce 6 a 8 mm, ze které se mezerovače vyrábějí.